خانه

SHENZHEN SINOMATIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

چند کلمه در مورد ما
چین SHENZHEN SINOMATIC TECHNOLOGY CO., LIMITED نمایه شرکت
چین SHENZHEN SINOMATIC TECHNOLOGY CO., LIMITED نمایه شرکت
چین SHENZHEN SINOMATIC TECHNOLOGY CO., LIMITED نمایه شرکت
چین SHENZHEN SINOMATIC TECHNOLOGY CO., LIMITED نمایه شرکت
1 2 3 4

SHENZHEN SINOMATIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

شنژن Sinomatic شرکت فناوری، محدود، واقع در شنژن چین، یک شرکت hightech یکپارچه R & D، تولید و فروش است.

محصولات اصلی شامل تورنژیتی سه پایه، مانع فلپ، مانع نوسان، مانع باز شدن درب، تورنیتس کامل ارتفاع و غیره می باشد. شرکت همچنین محصولات را با سیستم بلیط الکترونیکی، سیستم زمان و حضور، سیستم پارکینگ خودرو، سیستم های بیومتریک مانند تشخیص چهره، انگشت چاپ، چاپ دست و پا و عنبیه ادغام می کند.

محصولات ما به طور گسترده ای در مکان هایی استفاده می شود که هر کدام از کنترل دسترسی مورد نیاز است مانند ادارات دولتی، ارتش، مدارس، بیمارستان ها، فرودگاه ها، پایانه ها، جاذبه های توریستی، پارکینگ.

تا کنون، محصولات شرکت به بیش از 100 کشور، مانند ایتالیا، آلمان، انگلستان، اسپانیا، روسیه، کانادا، مکزیک، برزیل، امارات متحده عربی، هند، مالزی، سنگاپور، تایلند، آفریقای جنوبی، کنیا صادر شده است.

عملکرد پایدار و عملکرد عالی برای اهداف تحقیق و توسعه محصول است. ارائه بهترین قیمت مقرون به صرفه به مشتریان، مفهوم طراحی محصول است. هدف ما ایجاد یک موقعیت برنده و همکاری طولانی مدت با همۀ مشتریان و همکاران ما است.

شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : sinomatic

تعداد کارمندان : 100~150

فروش سالانه : 1000000-3000000

سال تاسیس : 2002

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

شنژن Sinomatic فناوری شرکت محدود، واقع در شنژن چین، تاسیس در سال 2002، یک شرکت hightech یکپارچه R & D، تولید و فروش است.

محصولات اصلی شامل تورنژیتی سه پایه، مانع فلپ، مانع نوسان، مانع باز شدن درب، تورنیتس کامل ارتفاع و غیره می باشد. شرکت همچنین محصولات با سیستم بلیط الکترونیکی، سیستم زمان و حضور، سیستم پارکینگ خودرو را ادغام می کند.

خدمات شرکت

شرکت فناوری شنوایی Sinomatic ، محدود همیشه در ساخت محصولات کنترل دسترسی برای وسایل نقلیه و عابر پیاده تمرکز دارد.

محصولات اصلی شامل چرخ دستی کنترل دسترسی ، دروازه مانع پارکینگ ، قفل پارکینگ ، مسدود کننده جاده هیدرولیک ، بولارد جاده هیدرولیک ، قاتل تایر و غیره است.

شرکت تیم

تیم تحقیق و توسعه

Sinomatic دارای تیم حرفه ای تحقیق و توسعه با بیش از 50 نفر از افراد تجربه است. هر ساله ما محصولات exsit را ارتقا می دهیم و ناهار را بر اساس تولیدات جدید بر اساس بازار و بازخورد مشتریان.

تیم فروش برای بازار خارج از کشور:

Sinomatic دارای تیم فروش برای بازارهای خارج از کشور با بیش از 10 کارمند است. اکثر آنها دارای بیش از 3 سال تجربه در انجام کسب و کار با مشتری در خارج از کشور است. در حال حاضر محصولات ما به بیش از 100 کشور جهان فروخته شده است.

مخاطب

نشانی: No.59 Xinhe Road، Shangmugu، Pinghu، Longgang، Shenzhen، گوانگدونگ، چین.

آدرس کارخانه:No.59 Xinhe Road، Shangmugu، Pinghu، Longgang، Shenzhen، گوانگدونگ، چین.